Clarks

 Clarks je britská značka obuvi s více jak 180 let dlouhou tradicí. Průkopnický design, kvalita materiálů a především precizní řemeslné zpracování řadí Clarks mezi světovou elitu. Obuv Clarks se prodává ve více jak 150 zemích světa zákazníkům, jež oceňují hodnotu jedinečné kombinace stylu a komfortu.

  Clarks Clarks se za dobu své existence stal synonymem kombinace životního stylu s akcentem na komfort a pohodlí. Clarks ctí osobnost a přitom se omezuje pouze na jednu linii. Clarks aktivně promlouvá do obuvi vycházkové, obuvi pro volný čas i sportovní, kde nezůstávají stranou ani nejnovější technologické a konstrukční prvky. Na své si se značkou Clarks přijdou dámy i pánové všech věkových kategorií.

   Jednotlivé řady kolekcí Clarks charakterizují čisté linie, mimořádně propracované detaily a prvotřídní materiály. Jednoduché uzavírání a přezky jsou pro obuv Clarks typické stejně jako konopné šněrování evokující návrat k přírodě. Design podešví, jejich konstrukce a dezén vhodně doplňují nejen celkový vzhled, ale především jsou určující pro účelovost a celkový komfort.

Novinky

přihlášení k odběru novinek
Studio zdravého obouvání s.r.o. - idatabaze.czBoty, obuv - idatabaze.cz
Studio zdravého obouvání s.r.o. - zivefirmy.cz

Naši partneři Biketechnic
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.