Gabor

Psal se rok 1949, když začalo úspěšné obchodní tažení dvou bratrů, Bernarda a Joachima Gabora, kteří se rozhodli v Německu založit malou obuvnickou firmu a obdivuhodně poráželi konkurenci na tehdejší dobu s nezvyklou nabídkou lodiček na nízkém podpatku tzv. balerín. Vkročili odvážně do světa obuvnického průmyslu, módy a designu a za více než 50 let usilovné práce proslavili firmu takovým způsobem, že dnes statistiky vykazují jen pozitivní čísla.
Koncem roku 2000 byla podepsána licenční smlouva, na jejímž základě GABOR šije a prodává obuv značky Camel Active. Tato obuv, která patří k ležérní městské módě, získává oblibu specifické skupiny zákazníků, kteří hledají vyjímečnou a designově originální obuv.

Do naší nabídky obuvi Gabor vybíráme pro naše zákazníky takové modely, které splňují kritéria zdravotní a pohodlné obuvi, ale většinou se jedná o linii, která více sleduje módní prvky. I na pracovních jednáních, kulturních a společenských akcích nemusí nohy trpět a díky široké nabídce lodiček je to právě možné. Vyjímečná je tato obuv i tím, že většina modelů linie Gabor Lady se vyrábí ve velikostech 2,5 - 9 ! a šířích G i H.

Novinky

přihlášení k odběru novinek
Studio zdravého obouvání s.r.o. - idatabaze.czBoty, obuv - idatabaze.cz
Studio zdravého obouvání s.r.o. - zivefirmy.cz

Naši partneři Biketechnic
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.